Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Uncategorized

23 NİSAN 2019 URANÜS-GÜNEŞ KAVUŞUMU

Uranüs’ün Boğa burcuna geçişinin ardından ilk Güneş ile kavuşumu.. 23 Nisan’a geçişin ardından sabah karşı 2 sularında netleşecek; ancak.. Bunun yanında Neptün bu kavuşumu.tetikleyici olarak rol alıyor..

Prensip olarak; devrimci ruh, yenilikçi ve gelişen zihin, bireysellik,teknoloji ve bilim ile ilgilenme, aşırı heyecan ya da düşük enerji,vücudun gerginliği, hızlı gelişen ani fiziksel olaylar, bireysel özelliklerin önemini kavramak ve bunu ifade edecek özgüven, ilhamın, yaratıcılığın ani ve olağandışı ortaya çıkışı, yaşamda yön ve amaç değişimi,kuralları tanımama, geleneksel olana karşı olma.sabırsızlık, aniden parlamak, devamlı heyecan dürtüsü, kafa karışıklıkları.Biyolojik olarak; hücrelerin ve vücudun ritmik işlevleri, kalp atışı, kalbin ritmi, nefes alma, kalp ve damarlarla ilgili, kalp sorunları.

Neptün’ün rol alması ile ise;

“Neptün = Güneş / Uranüs

Harekete geçmede problemler, kör hevesler, izole durumlar, fiziksel parçalanma, ayrışma, ölüm.

belirsizlikler ve tereddütler, sıradışı gelişmelerden kaynaklanan karışıklıklar, aniden yaşamın gidişatını değiştiren sezgiler, havayolu kazaları. Çok şaşırtıcı, şok edici durumlara hatta skandallar, bazen facialara yol açabilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top