Cumartesi, Temmuz 02, 2022
Uncategorized

28 EKİM 2019 AKREP BURCUNDA YENİAY

28 Ekim  Akrep burcunda gerçekleşecek yeniayla hayatımızın bambaşka bir yöne doğru savrulacağı ve hiç beklemediğimiz durumların, beklenmeyen sonuçları ile yüzleşmek durumunda kalabileceğimiz bir yeniay yaşayacağımızı söyleyebiliriz.

Akrep burcunda su enerjisi yüksektir, yoğun, kışkırtıcı, dönüştürücü , inatçı, tutkulu, derin mi derin, sezgisel, tensel ve takıntılıdır. Bir sondaj makinesi gibi çalışıp en diptekini, bilinmeyeni, görünmeyeni, yüzeyin altındakini bulup çıkartır. Sonrasında da bu duyguları, durumları dönüştürerek yepyeni bir gerçeklik kapısı açmaya cesaretli ve gözü kara bir enerjinin ortaya çıkmasına neden olur.

Hal böyleyken karşısına Uranüsü alan Akrep yeniayı böyle bir tutkunun, değişimin, duygu yoğunluğunun apansız bir biçimde ortaya çıkarak patlamasına ve dönüşümün aniden gerçekleşmesine neden olabilir.

Bu yeniayın aslında bizlere göstermek istediği en temel anlayış duygu durumlarımızı, yükselen veya alçalan, değişen her türlü ruh halimizi, dönüşen ve yüzeye çıkan durumları göğüslerken,  yaşanabilecek kaosların üstesinden ancak belli bir olgunlukla gelebileceğimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top